PROSÍM O HLÁSKY TUUU :)) ( som tam z Milka čokoládou. ;) )

Náber Affíkou :) Tu
Staraj sa o svojho psíka TUUUUUUUUU!
Chceš si poumývať obrazovku? KLIK :)
Chceš sa napiť? TAK KLIKNI :)
Biografia o Rihanne Tu (ak to niekoho zaujíma :) )

Rihanna - Když jde o kluky, jsem vybíravá!

7. ledna 2012 v 14:56 | Kajuska |  Rihanna
STARS: Rihanna - Když jde o kluky, jsem vybíravá! - foto

Zpěvačku už nebaví single život a ráda by s někým začala chodit. Najít toho pravého, je pro ni ale velmi obtížné...
V Rihannině životě se objevilo už hodně mužů, s většinou z nich ale vztah skončil ještě dřív než vůbec začal. "Když jde o kluky, tak jsem velmi vybíravá," přiznává star: "Nespokojím se s každým a jakmile mi na tom dotyčném začne něco vadit, dám mu kopačky. Nevidím důvod, proč bych měla zůstávat s někým, kdo dělá něco, co je mi nepříjemné a doufat, že se to změní." Naposledy se v souvislosti s Riri mluvilo o Dudleym O´Shaughnessym, který se objevil v jejím promu k We Found Love. I tahle romance ale ještě před vánočními svátky skončila.

Kromě toho, že si zpěvačka chce najít nového přítele, hodlá také v novém roce přestat kouřit a začne víc sportovat: "Mé světové turné skončilo a bojím se, že bez koncertů nebudu v kondici. Rozhodla jsem se proto najmout si trenéra a začít na sobě opravdu pracovat. S kouřením bojuju už dlouho, ale věřím, že letos se mi s ním podaří skoncovat nadobro! Je to odporný a hloupý zlozvyk..."

Na twitteru se ale Riri přiznala, že předsevzetí najít opravdovou lásku, zhubnout a nekouřit si dává už pět let po sobě. Bohužel, zatím bezúspěšně. "Proto jsem si letos navíc ještě slíbila, že pro příští rok si najdu nové originální předsevzetí." :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klik!

klik :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama